ראשי » דלתות פנים » דלת ממ"ד – כל הפרטים שאתם צריכים לדעת

דלת ממ"ד – כל הפרטים שאתם צריכים לדעת

בניית בית חדש דורשת מאיתנו לחשוב גם על הממ"ד. אומנם איש לא היה רוצה להגיע למצב שבו עליו להיכנס לממ"ד, אך כבר היו דברים מעולם. לכן, אם גם אתם נמצאים היום בנקודה שבה אתם בונים ממ"ד, חשוב לעשות זאת בהתאם לחוק. אחד מהאלמנטים החשובים ביותר בחדר הזה בבית זו למעשה הדלת.

דלת ממ"ד יכולה להיות עשויה מחומרים שונים, כמו למשל מתכת כבדה, ברזל או פלדה. כמו כן, היא מהווה חלק אינטגרלי מסט הממ"ד. מבחינת הגודל, אנחנו רואים שמדובר על 70 ס"מ על 80 ס"מ, כאשר הגובה עומד על 200 ס"מ. חשוב לדעת שיש היום לא מעט יצרנים של דלתות כאלה, אך לא כולם עומדים בתקנים. לכן יש לבדוק לאיזה יצרן אתם פונים וממי אתם רוכשים דלת כזו.

דלת ממ
בתמונה: דלת ממ"ד בטקסטורת דמוי עץ למראה טבעי ואחיד עם שאר דלתות הבית

החשיבות של דלת ממ"ד

אם אתם עדיין תוהים לגבי החשיבות של דלת הממ"ד, כדאי שתדעו שמדובר על אלמנט קריטי. בפועל, הדלת היא זו שחוסמת את הכניסה לממ"ד. הכניסה יכול להיות של אנשים, טיל, חומרים רעילים, גזים ועוד. לכן ברור מדוע הדלת הזאת חייבת להיות איכותית ולעמוד בכל התקנים הכי מחמירים שקיימים. האיטום המושלם של דלת ממ"ד נובע משכבת גומי שעוטפת את הצדדים שלה. לכן, כאשר הדלת הזאת נעולה, היא באמת מונעת כניסה של כל דבר פנימה.

רוצים לקבל הצעת מחיר משתלמת? השאירו פרטים

התקנת דלת ממ"ד חדשה בבית

בניגוד למה שאנשים רבים חושבים, התקנת דלת ממ"ד זה לא עניין פשוט. צריך לדעת איך עושים זאת וגם בעניין הזה אין מקום לפשרות. לכן, במידה ואתם בוחרים היום את הדלת לממ"ד שלכם, רצוי לבחור גם את אנשי המקצוע שיתקינו אותה. כתוצאה מכך שיש חשיבות רבה לדלת הזאת, וגם לאטימות שלה, יש לבצע את ההתקנה בצורה מושלמת. יש צורך בציוד מתאים ובידע מקדים, כך שטוב תעשו אם תפנו אל חברה מובילה בתחום.

דלת שתתאים גם לשימוש יומיומי

אחת מהבעיות עם הדלת של הממ"ד, הוא הטריקה שלה. יש לה ידית אחרת משאר הידיות של הדלתות בבית. בנוסף, היא כבדה מאוד ולכן ברור מדוע השימוש בה בחיי היומיום עלול להיות פחות נוח. יתרה מכך, אם יש לכם ילדים בבית, טבעי שיהיה לכם חשש מפני השימוש בדלת הזאת ומפני טריקתה. החדשות הטובות הן שאתם לא לבד. 

הרבה מאוד אנשים נמצאים היום באותו מצב ולכן יש פתרונות בתחום הזה. למשל, האם ידעתם שניתן, ואף רצוי, להתקין דלת רגילה מהצד הפנימי של הממ"ד? בצורה כזאת תהיה לכם אפשרות להשתמש בדלת בחיי היומיום. לא תצטרכו לסגור את דלת הממ"ד עצמה, הכבדה, שכן הדלת הנוספת תהווה פתרון והפרדה. בנוסף, אפשר גם להתקין ידית מתאימה כך שהשימוש בדלת יהיה יותר נוח. אל תדחו את הדברים, בחרו עוד היום דלת מתאימה ותראו שתוכלו לישון בשקט.